Tu si môžete pokecať!!!!

Dátum: 24.09.2010

Vložil: Mirka

Titulok: Re:??

Ahoj, na kurze sa učiš kresliť aj na iných veciach, nie len tvare, konkrétny portrét sa kresli až na druhý deň a v tom pochopiš všetko čo si sa učila ten prvý deň. Portrét je náročná vec, kde musíš vystihnut výraz a aby sa to podobalo a na tom sa naučiš. Je to super, ak nevieš kresliť alebo sa chceš naučiť kresliť portrét. Ja som sa na tom naučila kresliť a kreslim skôr kvety a zvieratka. :) Mirka

Odpovedať

—————

Dátum: 29.09.2010

Vložil: Tera

Titulok: Re:Re:??

aha, no este som neskusala kvietky, len moju macku dvakrat :) skusam rovno kreslit ludi. Kazdy mi vravi, ze cvikom sa da vsetko naucit.
Ak viem ako tak kreslit pomoze mi tento kurz sa zlepsit?

Odpovedať

—————

Dátum: 30.09.2010

Vložil: Lektorka

Titulok: Re:Re:Re:??

Ahoj Terka, myslím si že ti to určite niečo dá. To, že čím viac kresliš tým to ide lepšie, to je určite pravda. Ale určite je to na tvojom zvazeni či prist alebo nie, kedže som nevidela tvoje kresby. Môžeš zavolať a môžme o tom prehodit pár slov.
Lektorka

Odpovedať

—————

Dátum: 14.09.2010

Vložil: xxxlová

Titulok: bolo tam fakt super

Čaute všetci, naozaj to bolo niečo výnimočné, bolo tam veľmi príjemne a pani čo vyučovala bola skvelá. Predtým som nikdy nekreslila a teraz je to niečo čo je súčasťou môjho každodenného života. Veľmi ma to baví a vďačím za to tomuto kurzu! Všetkým odporúčam.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.09.2010

Vložil: bolo to super

Titulok: andrejka

Bola som na kreslení a bolo tam super, naučila som sa krásne kresliť a aj pani čo to vyučuje bola veľmi milá, cítila som sa tam fakt super, odporúčam každému.

Odpovedať

—————

Dátum: 22.09.2010

Vložil: Júlia

Titulok: Re:andrejka

Ahoj Andrejka, aj ja sa pripájam, tiež som sa naučila krásne kresliť a pani čo nás učila bola tak charizmatická a milá osoba, že to naozaj nemohlo byť lepšie. Tiež to odporúčam každému. Nielen že si oddýchnete, naučíte sa niečo nové, ale aj dostanete nový impulz do života vďaka rozvoju pravej hemisféry a vďaka tomu, že sa tam naučíte novému zmýšľaniu, aby ste boli v živote šťastný.

Odpovedať

—————

VIAkniha.sk - Internetové Kníhkupectvo
VIAkniha.sk - Internetové Kníhkupectvo

Kontakt

Via Bibliotheca, s.r.o., - Eva Fraňová

Kurz sa koná na adrese:
Bystrická 30, Pezinok (Bytový dom - vysoký, žltý so zelenými balkónmi)

fakturačná adresa:
Via Bibliotheca, s. r. o.
dona Sandtnera 9
Pezinok
902 01

IČO:45617635
DIČ:2023077672


0905328148Produkty

KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU

KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU
KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU od Betty Edwards O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je...

—————

Kurzy kreslenie pravou mozgovou hemisférou

Takže čo vás naučíme? Naučíme vás ako prebudiť v sebe kreativitu, ako vnímať svet okolo seba inými očami, estetickejšie cítiť, ale hlavne vás naučíme kresliť. Zahoďte za hlavu všetky pochybnosti a príďte snami prežiť dva dni plné fantázie...

—————