Tu si môžete pokecať!!!!

Dátum: 14.09.2010

Vložil: xxxlová

Titulok: bolo tam fakt super

Čaute všetci, naozaj to bolo niečo výnimočné, bolo tam veľmi príjemne a pani čo vyučovala bola skvelá. Predtým som nikdy nekreslila a teraz je to niečo čo je súčasťou môjho každodenného života. Veľmi ma to baví a vďačím za to tomuto kurzu! Všetkým odporúčam.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.09.2010

Vložil: bolo to super

Titulok: andrejka

Bola som na kreslení a bolo tam super, naučila som sa krásne kresliť a aj pani čo to vyučuje bola veľmi milá, cítila som sa tam fakt super, odporúčam každému.

Odpovedať

—————

Dátum: 22.09.2010

Vložil: Júlia

Titulok: Re:andrejka

Ahoj Andrejka, aj ja sa pripájam, tiež som sa naučila krásne kresliť a pani čo nás učila bola tak charizmatická a milá osoba, že to naozaj nemohlo byť lepšie. Tiež to odporúčam každému. Nielen že si oddýchnete, naučíte sa niečo nové, ale aj dostanete nový impulz do života vďaka rozvoju pravej hemisféry a vďaka tomu, že sa tam naučíte novému zmýšľaniu, aby ste boli v živote šťastný.

Odpovedať

—————

VIAkniha.sk - Internetové Kníhkupectvo
VIAkniha.sk - Internetové Kníhkupectvo

Kontakt

Via Bibliotheca, s.r.o., - Eva Fraňová

Kurz sa koná na adrese:
Bystrická 30, Pezinok (Bytový dom - vysoký, žltý so zelenými balkónmi)

fakturačná adresa:
Via Bibliotheca, s. r. o.
dona Sandtnera 9
Pezinok
902 01

IČO:45617635
DIČ:2023077672


0905328148Produkty

KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU

KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU
KNIHA NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU od Betty Edwards O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je...

—————

Kurzy kreslenie pravou mozgovou hemisférou

Takže čo vás naučíme? Naučíme vás ako prebudiť v sebe kreativitu, ako vnímať svet okolo seba inými očami, estetickejšie cítiť, ale hlavne vás naučíme kresliť. Zahoďte za hlavu všetky pochybnosti a príďte snami prežiť dva dni plné fantázie...

—————